English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٢٤ مرداد ١٤٠١


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم روز پرستار

دکتر قره باغی رئیس مرکز  در دیدار پرستاران نمونه :

رضایتمندی بیماران و مددجویان از اهداف  اصلی همکاران درمان میباشد.

دکتر قره باغی به همراه فرمانی مدیر مرکز، هاله زارع مدیر خدمات پرستاری مرکز و مسئولان اداری به منظور گرامیداشت روز پرستار، چهارشنبه یازده دی ماه در بخش های بستری حضور یافته و با تقدیم گل و شیرینی روز پرستار را به همکاران پرستار تبریک گفت.

در ادامه طی مراسمی در اتاق ریاست مرکز  از پرستاران نمونه بیمارستان  با اهدای لوح تقدیر قدردانی به عمل آمد. دکتر قره باغی رئیس مرکز طی سخنانی شغل پرستاری را از شغل های  ارزشمندجامعه اسلامی دانسته، بکار گیری تمام  توان علمی و کاری پرستاران را در بهبود بیماران موثر دانست.

ایشان در ادامه  تمامی همکاران شاغل در بخش های درمانی و پارکلینیکی و حتی واحدهای اداری و مالی را زحمت کشان عرصه درمان ذکر کرده و بیان داشت:  انتخاب پرستاران نمونه بر اساس دستورالعمل های پیشنهادی معاونت درمان و با معرفی محدود همکاران امکان پذیر است.

 در آغاز این مراسم هاله زارع مدیر خدمات پرستاری مرکز با تشریح عملکرد پرستاران شاغل در بیمارستان، رعایت استانداردهای مربوط به  حوزه پرستاری را در راستای خدمت رسانی به بیماران از اولویت نخست در انتخاب پرستاران نمونه مرکز اعلام کرد.

یادآور می گردد قهرمان عیوضلو فرمانده مقاومت بسیج سپاه ارومیه و همکاران ایشان، اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه و سایر نهادها و ارگان های دولتی و عده کثیری از شهروندان با حضور در دفتر خدمات پرستاری یا بخش های بستری با تقدیم گل یا شیرینی از خدمات ارزنده پرستاران قدردانی نمودند.

لازم به ذکر است پنجم جمادی الاول سالروز ولادت با سعادت بانوی قهرمان کربلا حضرت زینب کبری (س) به عنوان روز پرستار نامگذاری شده است.

 

روز پرستار به روایت تصویر

     

    

    

    

    

    

    

    

    

    

       

 

 


١٠:٥٢ - 1398/10/12    /    شماره : ٢٨١٩٩    /    تعداد نمایش : ٨٦٢خروج