English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨


اهدای کتاب
اهدای کتاب های عمومی به کتابخانه بیمارستان طالقانی
 ١١:٢٢ - 1398/03/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
تبریک روز استاد
فرارسیدن ۱۲ اردیبهشت سالروز شهادت استاد شهید آیت الله مرتضی مطهری (ره) و آغاز هفته استاد و معلم، یادآور جایگاه والای علم و معرفت و مقام والای معلم در تفکر دینی اسلام و در حریم مقدس دانشگاه و مدرسه است که در فضای آسمانی تعلیم و تربیت زیباترین جلوه‌های عشق و ایثار را به تصویر کشیده‌اند.
 ١٣:٥٤ - 1398/02/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
در مراسم گرامیداشت هفته آزمایشگاه
دکتر قره باغی در مراسم گرامیداشت هفته آزمایشگاه: خدمت به مردم و مددجویان باید در اولویت اول قرار گیرد بمناسبت هفته آزمایشگاه، همکاران این واحد در مرکز طالقانی طبق روال سال های قبل مراسمی را در محل آزمایشگاه بیمارستان طالقانی برگزار نمودند. در این مراسم دکتر برادران رئیس آزمایشگاه مرکز طی سخنانی دقت در درخواست های آزمایشگاهی را یک ضرورت دانسته و دقت در انجام آزمایش های درخواستی را با اهمیت توصیف نمود.
 ١٤:٢٤ - 1398/02/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار مسئولان مرکز طالقانی با فرمانده ناحیه مقاومت سپاه ارومیه
بمناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که مصادف بود با هفته سلامت، رئیس مرکز به همراه مدیران داخلی و پرستاری مرکز، روز دوشنبه مورخه 2/1/98 با حضور در ناحیه مقاومت بسج سپاه ارومیه با فرماندهی ناحیه و همکارانشان دیدار و سالروز تاسیس سپاه پاسداران را تبریک عرض نموده و به خدمت گزاران عرصه امنیت جامعه، سلامتی و توفیق آرزو نمودند.
 ١٤:١٥ - 1398/02/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار فرماندهان سپاه شهدا از کادر درمانی و بیماران بستری مرکز طالقانی
نماینده ولایت فقیه در سپاه پاسداران و جمعی از مسئولان و اعضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ارومیه با حضور در بیمارستان طالقانی ارومیه با اهدای گل و شیرینی از تلاش ها و زحمات کادر درمانی قدردانی بعمل آورده و از بیماران بستری عیادت نمودند.
 ١٤:٠٨ - 1398/02/03 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>