English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨


  چاپ        ارسال به دوست

روز پرستار در مرکز آموزشی درمانی آیت ا.. طالقانی

دکتر قره باغی رئیس مرکز  در دیدار پرستاران نمونه :

کسی که برای برآوردن نیازبیماران تلاش می کند در پیشگاه خداوند متعال از جایگاه ویژه ای برخوردار خواهد بود

دکتر قره باغی به همراه فرمانی مدیر مرکز ، هاله زارع مدیر خدمات پرستاری مرکز و مسئولان اداری به منظور گرامیداشت روز پرستار ، شنبه 22/10/97 در بخش های بستری حضور یافتند و با تقدیم گل و شیرینی روز پرستار را به همکاران پرستار تبریک گفت.

در ادامه طی مراسمی در اتاق ریاست مرکز  از پرستاران نمونه بیمارستان  با اهدای لوح تقدیر قدردانی به عمل آمد. دکتر قره باغی رئیس مرکز طی سخنانی شغل  پرستاری را از شغل های  سخت جامعه دانسته ، احساس مسئولیت و دقت در انجام کارهای پرستاری را در بهبود بیماران موثر دانست.

ایشان در ادامه  همه  پرستاران شاغل در مرکز را نمونه تلقی نمود و گفت  انتخاب پرستاران نمونه بر اساس دستورالعمل های پیشنهادی معاونت درمان و با معرفی محدود همکاران امکان پذیر است.

در ادامه فرمانی مدیر مرکز در این مراسم با تبریک روز پرستار با ابراز رضایت از عملکرد پرستاران در خدمت رسانی به بیماران، اولویت نخست امور مالی دانشگاه و به تبع آن واحد مالی مرکز را پرداخت معوقه های همکاران اعلام کرد.

در آغاز این مراسم هاله زارع مدیر خدمات پرستاری مرکز با تشریح عملکرد پرستاران شاغل در بیمارستان ، رعایت جوانب فنی و شغلی را اولویت نخست در انتخاب پرستاران نمونه مرکز اعلام کرد.

لازم به ذکر است پنجم جمادی الاول سالروز ولادت با سعادت بانوی قهرمان کربلا حضرت زینب کبری (س) که پرستاری از امام زین العابدین (ع) و زخمی های واقعه کربلا را بر عهده داشت به عنوان روز پرستار نامگذاری شده است.

روز پرستار به روایت تصویر

تقدیر از پرستاران نمونه مرکز آموزشی و درمانی آیت ا... طالقانی

خانم رقیه مهدی نژاد پرستار نمونه شاغل در بخش دیالیز

 

خانم لیلی اکبری سرپرستار نمونه شاغل در بخی داخلی مردان

آقای پیمان غلامی پرستار نمونه شاغل در بخش اورژانس

 

خانم ربایه یحیوی سرپرستار نمونه شاغل در واحد اکو و تست ورزش

 


١٠:١٨ - 1397/10/24    /    شماره : ٢٢٣٣٢    /    تعداد نمایش : ٩٨خروج