English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨


  چاپ        ارسال به دوست

گزارش بازدید معاون محترم امور غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان غربی

آقای دکتر جلال غفارزاده و هیات همراه از مرکز آموزشی درمانی آیت ا... طالقانی بازدید بعمل آوردند.

معاون غذا و داروی دانشگاه ضمن عرض تبریک سال نو و ابراز خوشحالی از نزول رحمت الهی بعداز سالهای کم آبی به تمهیدات مسئولین مرکز اشاره نموده و از اقدامات بسیار خوب و تدابیر متخذه کمیته بحران مرکز آموزشی درمانی آیت ا.. طالقانی  در مقابله با سیلاب احتمالی در اثر بارش نزولات  تقدیر بعمل آوردند.    

    

آقای مرتضی فرمانی مدیر محترم مرکز آموزشی درمانی آیت ا... طالقانی ضمن خوش آمد گویی  به معاون محترم غذا و داروی دانشگاه و هیات همراه با عرض تبریک سال جدید، شکرگزاری بخاطر نزول رحمت الهی، تدابیر متخذه و اقدامات انجام گرفته کمیته بحران مرکز درخصوص احتمال بروز سیلاب را تشریح نمودند و با اشاره به شناسایی مخاطرات بیمارستان و انجام تدابیر پیشگیرانه و آمادگی های لازم برای مقابله با بحرانها در طی سال،  به آسیب پذیری مرکز در مقابل بلایا و بحران و کمبودهای مالی و عدم امکان انجام اقدامات اساسی پرداختند که حمایتهای دانشگاهی را نیز طلب می نماید.

 سپس معاون محترم غذا و داروی دانشگاه از داروخانه دانشکده داروسازی (اورژانس) بازدید بعمل آوردند  و با اشاره به تمهیدات معاونت غذا دارو برای ایام تعطیلات نوروزی در جریان مشکلات و وضعیت داروخانه و کمبود‌های احتمالی قرار گرفتند، که مشکل کمبود اقلام دارو و لوازم نبود.

ایشان در ادامه از بخش اورژانس  بازدید بعمل آوردند و در جریان آمادگی های اورژانس برای حوادث و ارائه خدمات بدون وقفه به مراجعین اورژانس قرار گرفتند .

 در ادامه معاون غذا دارو از دپو و انبارهای دارویی و ملزومات و بخش دیالیز دیدار داشتند که از نارضایتی بیماران و پرسنل از خرابی دستگاه های دیالیز ابراز تاسف نمودند که درجلسات مدیریتی دانشگاه طرح موضوع خواهند نمود و از وضعیت دارویی و خدمات ارائه شده به بیماران دیالیز مطلع گشتند.


١٣:٤٤ - 1398/01/11    /    شماره : ٢٣٦١١    /    تعداد نمایش : ٤٣خروج